درباره ما

 

موسسه تحقیقاتی طعام اسرار با استفاده از تمامي امکانات درماني مفيد و بدون هر گونه عارضه که مشتمل بر پزشکي نوين، طب سنتي ، رژيم درماني تخصصي، ورزش وغيره است، روشي را ابداع نموده که درنوع خود منحصر بفرد است. خلاصه تمامي اين روش ها اين است که بدون استفاده از دارو و تنها با استفاده از خواص شفابخش خوراکي ها مي توان به درمان ها و نتايجی دست يافت که بيشتر به شفا و معجزه مي ماند تا درمان!

با علم به اينکه همه چيز را همه کس مي دانند، اين مرکز براي کسب اطلاعات بيشتر و تطبيق آگاهي هاي خود با دانش روز دنيا به طور شبانه روزي جديدترين مقالات را از طريق اينترنت استخراج مي نمايد و از هر آنچه که در خصوص چاقي و لاغري در هر گوشه دنيا منتشر مي شود آگاهي مي يابد و همواره قصد آن را دارد که بتواند به نحو احسن پاسخگوي مراجعين خود باشد و خلاصه اينکه اين مرکز تحقيقاتي هر آنچه که در رؤياها مي گنجد را  در يک جا جمع کرده و مشغول تکميل آن است.

اين مؤسسه تاکنون توانسته است که  هزاران نفر را در قالب ويزيت هاي انفرادي و کلاس هاي دسته جمعي، تحت تأثير اهداف و يافته هاي خود قرار دهد و چنانچه خوانندگان مقالات پژوهشي مؤسسه را نيز به اين تعداد اضافه کنيم، مشاهده مي شود که ارزيابي بسيار مثبت واميدوار کننده اي خواهيم داشت.

لازم به ذکر است که اين مؤسسه به واسطه استقلال در عملکرد خود، تاکنون از هر گونه وابستگي به ادارات دولتي جدا بوده و ضمن آنکه تمام اعمال وامور خود را بر اساس مقررات وقوانين انجام می دهد، با اين وجود از هيچ ارگان يا سازمانی دستور دريافت نمي کند .


logo-samandehi